czwartek, 8 stycznia 2015

Biżuteryjki dla WOŚP 2014

Mili, zapraszam Was i zachęcam z całego serca do poznania biżuteryjnych, i nie całkiem, cudowności, które, całkowicie charytatywnie, powstały dzięki zaangażowaniu setek zdolnych ludzi, już po raz czwarty, pod nazwą Biżuteryjki dla WOŚP  na rzecz tejże Orkiestry  Jest tam tez mój malutki udział. Zapraszam do oglądania, a jeszcze lepiej licytowania tych pięknych projektów. 
                                   Tutaj wszystkie aukcje Biżuteryjek dla WOŚP

Dla zachęty kilka zdjęć przedmiotów,  powstałych z moim udziałem :)

Torebka Mystic Emerald


Prezenterka i napierśnik dla konia Al Shamaal
I jeszcze chciałabym nieśmiało prosić Was o zerknięcie na aukcję naszyjnika, który postanowiłam podarować do zlicytowania na rzecz Orkiestry. Ja, seniorzy i dzieci będziemy wdzięczni za licytowanie!


Mili, a w Nowym Roku, dziękując za Waszą motywująca obecność i wszelkie przejawy sympatii, życzę Wam niezapomnianych estetycznych doznań, spełnienia w Waszych działaniach i wszyskiego, wszystkiego najlepszego!!!


3 komentarze:

  1. To wspaniałe, że nie dość, że pomogłaś biżuteryjkom to jeszcze przeznaczyłaś własny naszyjnik- jest cudowny i to wspaniały gest z Twojej strony :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Love the horse! Looks ready for a parade!

    OdpowiedzUsuń
  3. To na koniu jest mistrzostwem świata. Nie mogę wyjść z podziwu dla Twojego talentu. Też zajmuję się rękodziełem, ale Twoje umiejętności powalają :)

    OdpowiedzUsuń