wtorek, 25 czerwca 2013

Komu Lato na własność?

Mili moi, mam wiele powodów, żeby podziękować Wam za obecność, w każdej formie. Zawsze miło mi gościć Was tutaj. Dajecie mi dużo pozytywnej energii. Dziękuję.
Poniekąd w związku z tym uszyłam kolczyki "Lato" dla Kogoś z Was... :)


Jednak, nie będzie tak łatwo je otrzymać...

Jeśli komuś kolczyki się podobają i chciałby je mieć proszę o:1. Odwiedzenie strony http://polandhandmade.pl/ i nacieszenie oczu pięknym, dobrym rękodziełem oraz, jesli zgadzasz się z tą ideą, umieszczenie u siebie (blogu, stronie, ...) znaczka


do pobrania tutaj
2. Polubienia  https://www.facebook.com/polandhandmade?fref=ts

3. Umieszczenie u siebie na blogu, stronie, wiadomości o możliwości otrzymania Lata na własność :) - powyższe zdjęcie -  z odośnikiem do mojego bloga.

4. Jeśli z jakichkolwiek względów nie możesz albo nie chcesz zrobić powyższych punktów, albo chcesz zrobić dodatkowo punkt 4, proszę, napisz w komentarzu po tym postem, oczywiście oprócz zgłoszenia ochoty na Lato, co latem lubisz najbardziej..

Pytajcie, jeśli coś jest niejasne, bo czasami ja sama siebie nie rozumiem :/

Wybiorę osobę nacierpliwszą, pracowitą i ... dowcipną. A dowiem się o niej tego wszystkiego, jeśli wypełni jak najwiecej powyższych punktów. Wiem, wiem... zołza ze mnie, ale decyzja należy do Was a kolczyki czekają w pudełeczku :)))
Do 15 lipca możecie sie zgłaszać, a do 20 lipca obiecuję poinformować, kto otrzyma kolczyki.                                              Jeszcze coś o asymetrcznych  kolczykach "Lato":
Długość z biglami i żółtymi szklanymi łezkami to 82 mm. Tył widoczny na jednym z poniższych zdjęć.

Lata wspaniałego Wam życzę :)))Dnia 27 czerwca przed godzina 19-stą dopisuję:

No dobrze, pracy dużo dla Was, więc dla zachęty większej...

Zwyciezca będzie miał przywilej i prawo wyboru kolczyków. 
Wybiera między Latem a Letnią nocą (poniżej) :)
:))))
8 komentarzy:

 1. Zaglądacie, ale tak nieśmiało. Mili moi, za dużo zadań, kolczyki nieładne? Proszę, mi tu zaraz pisać wszystko to pomyślę i poprawię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwariowałaś są fajne :), pewnie wszyscy za interesowani myślą nad zadaniem "co lubią latem ":) p

   Usuń
 2. a tak na poważnie to ja pierwsza :0 zgłaszam się po letnie kolczyki :) baner ma moim blogu , jest pozdrawiam
  A co do zadania to wieczorem coś na pewno doskrobie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, za odwagę przetarcia szlaku będzie dodatkowy plusss :) Pozdrawiam Ciebie.

   Usuń
  2. Co lubię latem -zachody słońca na stajni kiedy konie na padoku sennie odpoczywaj,a ja tyłkiem na snopku siana siedzę i obserwuje grę światła w końskiej grzywie i ogonie, = co lubię -truskawy :)) i lody , ciepło i wszystko co kwitnie , lato jest piękne kolorowe ma mnóstwo energii w sobie . , tak naprawdę to kocham każdą porę roku ::)

   Usuń
 3. Kolczyki przepiękne, więc jak tu się nie zgłosić? :)
  Pieczołowicie wypełniłam punkt po punkcie, a co kocham w lecie...? Lato to moja ulubiona pora roku między innymi dlatego, że aż kipi zapachami! Moje najpiękniejsze zapachowe wspomnienia to nagrzane słońcem, słodkie truskawki i poziomki prosto z krzaczka; rześki zapach świeżo skoszonej trawy i świdrujący w nosie milionami pyłków zapach zbieranego siana; zmieszane kompozycje zapachowe przeróżnych kwiatów w ogrodzie; zachody słońca pachnące maciejką i wschody przynoszące lepką woń wilgotnej mgły... mogłabym tak długo wymieniać, ale komu chciałoby sie to potem czytać :)
  Banerek na wrotach fantazji, Fb lubię jako Beata W.,
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, do najcierpliwszych to na pewno nie należę, nawet mam to w opisie na blogu, w kategorii pracowitości też raczej gdzieś na szarym końcu, więc nie wiem, czy się tu w ogóle wyrywać... ale kolczyki są cudne, dobra, spróbuję ;) Wszystkie punkty wypełnione, banerek jest, fb lubię jako anna n.
  A w lecie najbardziej lubię tak naprawdę to, że mogę raz na jakiś czas mieć CAŁY DZIEŃ dla siebie. Że mogę wtedy wstać o 7 rano tylko po to, żeby zabrać koc z łóżka i przenieść się razem z nim na balkon. I tam sobie leżakować w słońcu aż do południa (bo nie wolno opalać się w południe, rak skóry!), a potem leniwie się zwlec, schować na chwilę w cieniu mieszkania, wypić kawę i wybrać książkę na dziś. Po czym znów wytrawersować się na balkon, bo od 14 słońce jest już bezpieczne, i gnić w upale aż do wieczora. A po zachodzie słońca psuć sobie wzrok przy koralikach i serialach ;)

  (I jeszcze lubię potem słuchać tych wszystkich "ojej, gdzie się tak opaliłaś?" :D)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wypełniłam wszystko skrupulatnie, więc jeszcze opiszę co lubię latem.
  Otóż latem lubię WSZYSTKO !!! począwszy od śpiewających za oknem ptakami poranków, aż po ciepłe wieczorne spacery z psem. Lubię to, że by wyjść z domu wystarczy bielizna i jedna sukienka i nic więcej nie trzeba kombinować dobierać, jedynie sutaszyk dobrać do sukienki, sandałki i już. Lubię zapach lip za oknem. Uwielbiam SŁONCE, uwielbiam, ponieważ jestem napędzana słońcem. Przyjemność sprawia mi obserwowanie ludzi uśmiechniętych, lub tylko mrużących oczy od słońca - ale zawsze wygląda to jak uśmiech - więc odwzajemniam. Latem ludzie bardzo radośnie rozprawiają o wyjazdach, a dzieci odpoczywają od swojej pracy - nauki więc i to lubię. O tym że zaczęły się wakacje i lato na dobre informuje mnie radosne skandowanie "pomylone gary, pomylone gary...." dochodzące zza okna. Latem z radioodbiornika nastawionego koniecznie na pr. I o godz. 9,00 "Polka Dziadek" i LATO Z RADIEM co to mnie ku dzieciństwu wraca. Lubię pachnące owoce, świeże jarzynki sezonowe, lubię jeść zimniutki naturalny jogurt polany strużką miodu - ale tylko latem. Pytasz co lubię latem ? Lubię że jest ! i słonecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń