niedziela, 7 października 2012

Potrzebna Wasza pomoc...
                                            Rękodzieła dla Marcinka

Wczoraj ruszyła akcja „Rękodzieła dla Marcinka”. W jej trakcie będzie można zakupić rękodzieła różnych twórców przekazane jako dar dla Marcina a także dzieła przekazane kilka miesięcy temu Kubie Chojneckiemu, który przekazał nam, pozostałą po swojej podobnej akcji, część rękodzieł. „Ponieważ twórcy przekazali swoje dzieła na określony cel realizujemy dalej ich zamierzenia. Chcieliśmy jeszcze raz podziękować rękodzielnikom za pomoc i jednocześnie zwracamy się z prośbą do innych aby wsparli naszą akcję” Mówi tata Kuby.

Osoby, które są zainteresowane czy to przekazaniem rękodzieł czy ich zakupem, proszone są o dołączenie do wydarzenia na Facebooku "Rękodzieła dla Marcinka".http://www.facebook.com/events/494493233901674/?ref=ts&fref=ts
Przy tym wydarzeniu zbierzemy społeczność, która w bardzo przyjemnej formie będzie mogła pomagać Marcinkowi. Proszę wszystkich o nagłośnienie tej akcji.
Wszystkie rękodzieła będą wystawiane na naszym prywatnym koncie Allegro ale przelewy będą realizowane na subkonto Marcinka w Stowarzyszeniu Limanowska Akcja Charytatywna.

Akcje obsługują dla nas Sylwia Pająk Owca, Edyta Możdżeń oraz Leszek Chojnecki, którym bardzo dziękujemy za pomysł i organizację całego przedsięwzięcia. 

Rękodzielnicy proszeni są o kontakt z Sylwią Pająk vel Owca sylwiapajakowca@gmail.com 


Tu można zobaczyć i śledzić aktualne aukcje.

                                       Zapraszamy i dziękujemy że jesteście z nami

2 komentarze:

  1. Przy każdej akcji tego typu , mam łzy w oczach bo wiem ,że w takich momentach my rękodzielnicy jesteśmy razem i mamy ten sam cel!!! to wspaniałe!! zawsze powtarzam ,że ludzie ,którzy maja pasję mają wielkie i pełne miłości serca!!!! buziaki

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aniu, może nie zawsze jest to możliwe z przeróżnych przyczyn, ale... jeśli się tylko trochę chce zawsze można pomóc. Tutaj wszystko się liczy. Ściskam i wysyłam serdeczności.

      Usuń